Csalások a Call of Duty: Black Ops számára Xbox 360-ra. Az alábbiakban elmondjuk, hogyan találhatja meg a kódokat.

Call of Duty: Black Ops csalási kódok

A főmenüben nyomja meg a gombot a bal ravaszt + a jobb ravaszt ismételten a vezérlőn, hogy kiszabaduljon a kihallgatószékéből, és felálljon. Sétáljon a közvetlen környezete mögé, és lépjen be a CIA számítógépéhez, és írja be a következő kódok egyikét:

 

 

Truco Kód
Nyisd meg a Dead Ops Arcade-t DOA
Oldja fel Alicia virtuális asszisztensét ALICIA
Sorolja fel az összes rendszerparancsot SEGÍTSÉG
CIA e-mailek megtekintése MAIL
Sorolja fel az összes hang- és képfájlt DIR
Nyisson meg egy fájlt a megtekintéséhez fájlnév CAT
Az összes információ feloldása (letiltja a Deeper Analysis teljesítményt) 3ARC INTEL
Nyisd meg Zork: The Great Underground Empire Zork
Az összes feloldása (Mission Select, Presidential Zombie Mode, Dead Ops Arcade Game és Zork: The Great Underground Empire szövegalapú kalandjáték) 3ARC Kinyit

 

Alice AI

Az Alicia AI az ELIZA-n, egy korai valós mesterséges intelligencia programon alapul, amelyet emberekkel folytatott beszélgetések folytatására hoztak létre. Bármiről beszélhet vele, amiről csak akar, ezért élvezze a kísérletezést ezzel a lenyűgöző húsvéti tojással.

Elnöki zombi mód

Fejezze be a játékot bármilyen nehézségi fokon, vagy írja be a fenti 3ARC UNLOCK kódot egy titkos térkép feloldásához, ahol ismerős arcokkal találkozhat.

dead ops arcade

A Dead Ops Arcade egy minijáték, amelyet a klasszikus arcade Smash TV ihletett. Használja a bal analóg botot a gyalogláshoz, és használja a jobb analóg botot a fegyver meglendítéséhez.

Zork: A nagy földalatti birodalom

A Zork egy szöveges kalandjáték, amelyet eredetileg 1980-ban adtak ki. Ez alapvetően egy saját kalandtörténet kiválasztása, így rájössz, hogyan haladhatsz a próbálkozásokon keresztül. Játssz a CIA számítógépen a játékon belüli billentyűzettel, vagy csatlakoztass USB-billentyűzetet Xbox 360-hoz, és játssz így.

Hogyan lehet elérni a Dreamland szervert

Bejelentkezés RLOGIN DREAMLAND a CIA számítógépén, hogy hozzáférjen a Majestic 12 privát szerveréhez. Jelentkezzen be az alábbi hitelesítő adatok bármelyikével az egyes tagok fájljainak megtekintéséhez.

jellem Felhasználónév kulcs
Dr. Vannevar vbush fenséges1
járóka twalker Köszi apu
Dr. Robert Oppenheimer roppen háromság

 

Csalások a Call of Duty Black Ops számára Xbox 360 1-re

CIA számítógépes bejelentkezési adatok

Bejelentkezés Rlogin a CIA számítógépen, majd használja a következő bejelentkezési adatokat az egyes felhasználók fájljainak eléréséhez.

jellem Felhasználónév kulcs
Adrianne Smith asmith roxy
Alex Mason (alapértelmezett) amazon
jelszó
Bruce Harris bharris goskinek
D.King dking mfk
Frank Woods fwoods philly
Grigori "Greg" Weaver gweaver gideon
J Turner jturner condor75
Jason Hudson jhudson brayan1950
John McCone jmccone berkley22
Joseph Bowman jbowman uwd
John F. Kennedy jf kennedy pikás
Lyndon B. Johnson lbjohnson katicabogár
Richard Nixon rnixon dáma
Richard Helms rhelms lerosey
Richard Kaine rkain sunwu
Ryan Jackson Jackson santbridget
T. Walker twalker sugár0
Terrance Brooks tbrooks Lauren
Vannevar Bush vbush Manhattan
William Raborn borongós bromlow